0 (312) 230 25 00 , Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2815.Sokak No:7 Çankaya-Ankara

İsveç Köfte Workshop

İsveç Köfte Workshop
Tıklayarak Seans Seçebilirsiniz

 819,00

İsveç Denince Aklınıza İlk Gelen Şeyi Çok İyi Biliyoruz. Ve Söylüyoruz: İsveç Köftesi Ya Da İsveç’deki Özgün Adıyla Köttbullar . Küçük Yuvarlak Köfteler Halinde Pişen,  Et Suyuyla Hazırlanan Sosu İle Lezzetlenen, Tek Atımlık Köftelerdir, İsveç Mutfağının En Bilinen Geleneksel Yemeğidir. Son Dönemin En Popüler Ve En Çılgın Atıştırmalığı İçin, Önce Biz Sizi Mutfağa Çağırıyoruz. İsveç Köftesi Yapımının En Temel Tekniklerini Leziz Malzemelerle Bir Araya Getireceğimiz Eğitimin Ardından, Kendi Evinizde Yapmaya Başlayacak Ve Bu Konuda Uzmanlaşacaksınız.

Neler Öğreneceğiz

  • İleri Seviye Pişirme Teknikleri
  • Patates Püresi Yapım Tekniği ve Aşamaları
  • İsveç köftesi Yapım Tekniği ve Aşamaları
  • Gravy Sos Yapımı

Menü

  • İsveç Köfte
  • Patates Püresi
  • Gravy Sos

Adres bilgilerimiz için tıklayınız.

Biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.

Etkinlik Bileti Satın Alabilmek İçin Seans Seçmelisiniz.

 

Önemli Bilgiler & Kurallar

– 1 bilet bir kişi için geçerlidir. Eğitim atölyelerine biletli katılımcı haricinde kimse giremez. Katılımcının yanında gelen kişi/kişiler eğitim süresince kurumumuz bekleme salonunda bekleyebilir.

– Satın almanızı tamamladıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresinize bilet yerine geçen ödeme makbuzu gönderecektir. Adınıza düzenlenen faturayı eğitim günü öğrenci işlerinden alabilirsiniz.(Ödeme makbuzunu yanınızda getirmenize gerek yoktur.)

– Eğitimler kontenjanlar ile sınırlıdır. Seans seçtiğinizde gördüğünüz bilet sayısı o seans için kalan kontenjan sayısını ifade etmektedir.

– Biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Sistem otomatik olarak satın almış olduğunuz bilet sayısı kadar adınıza rezervasyon yapacaktır.

– Tüm malzemeler kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Katılımcılara atölyelerde kullanılmak üzere önlük ve kep seti verilecektir.

– Alınan biletin değişimi için etkinlik saatinden en az 48 saat öncesine kadar kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

– Eğitimlerimize açık renk, tüy bırakmayan rahat elbiselerle ve rahat ayakkabılarla katılmanızı ve saçlarınızın toplu olmasını rica ederiz.

– Eğitimden 15 dakika öncesinde kurumumuzda olmanızı rica ederiz

Ek bilgi

Seans Seçiniz:

17.07.2024 – Çarşamba – 19:30-21:30

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İsveç Köfte Workshop
Tıklayarak Seans Seçebilirsiniz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SKU: N/A - Yardıma mı ihtiyacınız var ? Bizimle İletişime Geçin Geri Bildirim Bırakın

Category: