0 (312) 230 25 00 , Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2815.Sokak No:7 Çankaya-Ankara

Hediye Bilet Satın Al (Açık Bilet)

Hediye Bilet Satın Al (Açık Bilet)
Eğitim Konuları İçin Tıklayınız

 819,00 1.169,00

Sıradan hediyelerden sıkılmadınız mı?   Sevdiklerinize hem eğlenip hem öğrenecekleri bir eğitim hediye etmeye ne dersiniz? Sevdiklerinize workshoplarımızdan hediye edin hem çok sevdikleri profesyonel mutfak reçetelerinin nasıl yapıldığını öğrensinler hemde eğitim sonunda yaptıklarını afiyetle tüketsinler...

Hediye Bilet Nasıl Alabilirim ?

  • Aşağıda yer alan Eğitim seçiniz alanından hediye etmek istediğiniz eğitimi seçip sepete ekleyiniz.
  • Ödeme formunu kendi bilgilerinizle doldurunuz ve hediye edilecek kişi ismine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazınız.
  •  24 saat içerisinde mail adresinize yazmış olduğunuz kişinin ismi yer alan bir hediye bilet kartı gönderilecektir. Bu bileti ister PDF ister basılı olarak sevdiğinize hediye edin.
  • Hediye bilet al seçeneğinden alınan biletler otomatik olarak altı ay kullanılabilir açık bilete dönüştürülecektir. Hediye ettiğiniz kişi web sayfamızdan kendine uygun bir seans seçerek biletini kullanabilecektir.

Tüm sorularınız için bizi  0312 230 25 00 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Adres bilgilerimiz için tıklayınız.

Önemli Bilgiler & Kurallar

– 1 bilet bir kişi için geçerlidir. Eğitim atölyelerine biletli katılımcı haricinde kimse giremez. Katılımcının yanında gelen kişi/kişiler eğitim süresince kurumumuz bekleme salonunda bekleyebilir.

– Satın almanızı tamamladıktan sonra sistem otomatik olarak mail adresinize bilet yerine geçen ödeme makbuzu gönderecektir. Adınıza düzenlenen faturayı eğitim günü öğrenci işlerinden alabilirsiniz.(Ödeme makbuzunu yanınızda getirmenize gerek yoktur.)

– Eğitimler kontenjanlar ile sınırlıdır. Seans seçtiğinizde gördüğünüz bilet sayısı o seans için kalan kontenjan sayısını ifade etmektedir.

– Biletinizi satın aldıktan sonra yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Sistem otomatik olarak satın almış olduğunuz bilet sayısı kadar adınıza rezervasyon yapacaktır.

– Tüm malzemeler kurumumuz tarafından karşılanacaktır. Katılımcılara atölyelerde kullanılmak üzere önlük ve kep seti verilecektir.

– Alınan biletin değişimi için etkinlik saatinden en az 48 saat öncesine kadar kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

– Eğitimlerimize açık renk, tüy bırakmayan rahat elbiselerle ve rahat ayakkabılarla katılmanızı ve saçlarınızın toplu olmasını rica ederiz.

– Eğitimden 15 dakika öncesinde kurumumuzda olmanızı rica ederiz

Ek bilgi

Eğitim Konusu Seçiniz:

Steak House Burger Workshop, Bento Cake Workshop, Suşi Çeşitleri Workshop, Dolgulu Çikolata Workshop, El Yapımı Makarnalar Workshop, El Açması Rozbeef Pizza Workshop, Makaron Çeşitleri Workshop, Dolgulu Çikolata Çeşitleri Workshop, Et Pişirme Teknikleri Workshopu, Akdeniz Mutfağı – 1 (Yunan), Akdeniz Mutfağı (İspanya), Lezzetli Çörek Çeşitleri, Fransız Mutfağı Tatlıları, Ekşi Maya Ekmek Çeşitleri, Naked Cake Workshop, İngiliz Mutfağı / Beef Wellington, Sabayon Soslu Tiramisu Workshop, Karamelli Fransız Tart Workshop, Black Burger Workshop, Chicken Fries Workshop

SKU: N/A - Yardıma mı ihtiyacınız var ? Bizimle İletişime Geçin Geri Bildirim Bırakın

Category: